Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Ticari faaliyet ilkelerimizin özünde yer alan sürdürülebilirlik ilkemizin temelinde; yönetimsel sürdürülebilirlik ve gelişme anlayışımız hakimdir. Vizyonumuz doğrultusunda sürdürülebilirlik bizim için kısa dönemli bakış açısı olmadığı gibi varılacak son noktada değildir.

Çevreye, topluma ve müşterilerimize olan sorumluluklarımızın bilinci ile ekonomik, çevresel ve sosyal sürdürülebilirlik ilkelerimizi yönetimden tedarik zincirimize ve üretimimize kadar bütünsel bir bakış açısıyla benimsiyor ve sıfır hata ile uygulamayı hedefliyoruz. Tüketicilerimizin değişen ve gelişen beğenilerine hitap edebilmek için devamlı sürdürülen AR-GE çalışmalarımız ile gelecektede tüketicilerimizin tercih edeceği tatlar ve ürünler için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Tüm çalışmalarımız ve üretimimiz ISO-9001 ve ISO-22000 kapsamında Entegre Kalite Yönetim Sistemi ve Gıda Güvenliği standartlarında yürütülerek tüketici sağlılığında taviz vermeden yürütülmektedir. Her yıl bağımsız denetim kuruluşu olan TUBİTAK MAM tarafından denetlenmekte olan tesisimizin (PL-Private Label "özel marka üretimi") pazarının ihtiyaçları doğrultusunda tevzi yatırımlarınada devam edilmekte ve büyümeye devam etmektedir.